1- ازچه راه هایی میتوان بازی فوتبالیستارز را دانلود و نصب کرد؟

شما میتوانید از طریق سایت footbalistars.ir/app و کافه بازار و یا گوگل پلی(اندروید) دانلود ونصب نمایید.

خیر، با وارد کردن شماره موبایل و کدفعال سازی هیچ هزینه ای بابت ورود به بازی پرداخت نمیشود و کاملا رایگان است.

وارد صفحه ی پروفایل شده، آیکون موبایل را لمس کرده و شماره موبایل خودرا وارد کنید، سپس کد فعال سازی ارسال شده از طریق پیامک را وارد نمایید.

پس از نصب و ثبت نام در بازی، در صفحه اصلی، درقسمت بالا سمت چپ پروفایل را انتخاب و میتوانید دراین قسمت عکس و اسم خود را تغییر دهید.

1- (خرید از فروشگاه) در صفحه اصلی از منوی اصلی ثابت، قسمت فروشگاه ، جم خریداری کرده وسپس جم ها را تبدیل به سکه کنید.

2- (سکه رایگان ) در صفحه اصلی سمت چپ بالا آیکن جوایز را لمس و سپس هردو ساعت یکبارمیتوانید روی سکه ی رایگان کلیک کرده و 500سکه رایگان دریافت کنید.

3- ( دعوت از دوستان ) در صفحه اصلی ، قسمت تنظیمات، آیکون اشتراک گذاری را لمس کنید. به ازای دعوت هریک از دوستان 5000سکه دریافت کنید.

4- ( گردونه شانس ) در صفحه اصلی سمت چپ بالا، آیکن جوایز را لمس و سپس هرچهارده ساعت یکبار میتوانید با کلیک بر روی گردونه ، شانس خود را برای دریافت سکه و اسکناس امتحان کنید و همچنین میتوانید با داشتن 2000 جم، ازطریق گردونه ویژه، شانس برنده شدن را بیشتر کنید

5- در صفحه اصلی سمت چپ بالا، آیکن جوایز را لمس و سپس هر 24 ساعت می توانید یک ویدئو تماشا کنید که هر ویدئو 100 سکه به شما جایزه می دهد.

در منوی اصلی ثابت، وارد صفحه ی خرید شده ویکی از بسته های جم را خریداری کنید، سپس جم های موجود را به سکه و اسکناس تبدیل کنید.

در منوی اصلی ثابت با انتخاب فروشگاه وارد صفحه ی خرید شده ویکی از بسته های جم را خریداری کنید، سپس جم های موجود را به سکه و اسکناس تبدیل کنید.

ابتدا باید در کافه بازار ثبت نام کرده و فوتبالیستارز را دانلود ونصب نمایید و بعد اقدام به خرید از کافه بازار کنید.

1- برای شرکت در لیگ مقدماتی باید با لول 4 واردشوید و اگر جزو نفرات اول تا دهم شوید جایزه سکه درون برنامه میبرید و اگر جزو نفرات چهارم تا پنجاهم شوید، بصورت خودکار وارد لیگ بعدی میشوید. ورود به این لیگ رایگان می باشد.

2- برای شرکت در لیگ طلایی باید با لول 6 واردشده و20 هزار سکه داشته باشید. اگر جزو نفرات اول تا دهم شوید جایزه سکه درون برنامه میبرید و اگر جزو نفرات یادزهم تا پنجاهم شوید بصورت خوکار وارد لیگ قهرمانان میشوید.

3- برای ورود و شرکت در لیگ قهرمانان باید 20هزار جم داشته باشید و با لول7 وارد شوید و اگر جزو نفرات اول تا دهم شوید، 1میلیون سکه درون برنامه و اگر جزو نفرات یازدهم تا پنجاهم شوید100 هزار سکه + ماندن در لیگ قهرمانان، جایزه دریافت میکنید.

ازمنوی اصلی گزینه ی لیگ را انتخاب کرده، سپس لیگ قهرمانان را انتخاب کنید و با دادن 20هزارجم وارد لیگ قهرمانان شوید.

لیگ مقدماتی: نفرات اول تا دهم، جایزه 10 هزار سکه و ورودی به لیگ بعدی، نفرات یازدهم تا پنجاهم ورودی به لیگ طلایی جایزه دریافت میکنند.
لیگ طلایی: نفرات اول تا دهم، جایزه 100 هزار سکه و ورودی به لیگ بعدی، نفرات یازدهم تا پنجاهم ورودی به لیگ قهرمانان جایزه دریافت میکنند.
لیگ قهرمانان: نفرات اول تا دهم، جایزه 1 میلیون سکه ، نفرات یازدهم تا پنجاهم 100هزار سکه وماندن در لیگ فعلی، جایزه دریافت میکنند.

مدت زمان هرلیگ یک هفته است و زمان شروع هر لیگ ساعت 24 چهارشنبه ها میباشد.

هر هفته بعد از برنده شدن میتوان در لیگ جدید شرکت کرد.

شما میتوانید با وارد شدن درهرکدام از لیگ ها، و با فشاردادن دکمه ی ( لوگو ) سمت راست، جدول هفته ی قبل لیگ ها را مشاهده کنید.

وارد منوی اصلی ثابت بازی شوید وگزینه ی سوم (دوستان) را انتخاب و شماره کاربری دوستان خودرا در قسمت جستجو وارد و دکمه ی جستجو را انتخاب نمایید.سپس دکمه ی درخواست دوستی رو فشار دهید.با مشاهده ی انلاین بودن پروفایل میتوانید با انتخاب دکمه ی شروع بازی با دوستان خود بازی کنید.

در منوی اصلی ثابت ، گزینه تنظیمات را انتخاب و روی دکمه اشتراک گذاری، دعوت از دوستان کلیک کنید و پیام دعوت از دوستان را از یکی از راه های مشخص شده انتخاب نمایید و 5000هزار سکه دریافت کنید.

در منوی اصلی ثابت بازی، با انتخاب گزینه ترکیب میتوانید "ترکیب "مورد نظر خودرا انتخاب کنید و سپس گزینه استفاده را فشار دهید.درصورتی که ترکیب مورد نظر نیاز به پرداخت اسکناس داشت، ابتدا ان را پرداخت کرده و سپس گزینه استفاده راانتخاب نمایید ونیز برای انتخاب ظاهر" مهره " و " باشگاه " وارد تب دوم و سوم این صفحه شوید و مراحل بالا را تکرار کنید.

درهر قسمت از بازی میتوانید باکلیک برروی پروفایل یا عکس حریف ،پروفایل آن بازیکن را مشاهده نمود.

در منوی اصلی ثابت بازی، با انتخاب گزینه ترکیب میتوانید "ترکیب "مورد نظر خودرا انتخاب کنید و سپس گزینه استفاده را فشار دهید.درصورتی که ترکیب مورد نظر نیاز به پرداخت سکه یا اسکناس داشت، ابتدا ان را پرداخت کرده و سپس گزینه استفاده راانتحاب نمایید.ونیز برای انتخاب ظاهر" مهره " وارد تب دوم این صفحه شوید و مراحل بالا را تکرار کنید.

1-سن سیرو
ورودی 250سکه
شرایط برنده شدن: 1گل
جوایز:500سکه (بازشدن قفل=لول 1)

2-آلیانزآرنا
ورودی 500سکه
شرایط برنده شدن: 2گل
جوایز:1000سکه (بازشدن قفل=لول2)

3-لژنیکی
ورودی 2500سکه
شرایط برنده شدن: 3دقیقه برنده
جوایز:5000سکه (بازشدن قفل=لول3)

4-الدترافورت
ورودی 10هزارسکه
شرایط برنده شدن:تک گل برنده
جوایز:20هزارسکه (بازشدن قفل=لول5)

5-سانتیاگوبرنابئو
ورودی50هزارسکه
شرایط برنده شدن:3دقیقه برنده
جوایز:100هزارسکه (بازشدن قفل=لول8)

6-آزادی
ورودی 250000هزارسکه
شرایط برنده شدن:3گل برنده
جوایز:500هزارسکه (بازشدن قفل=لول10)

7-البیت
ورودی حداقل 1 میلیون تومان
شرایط برنده شدن:3گل برنده
جوایز : دو برابر دارایی (بازشدن قفل= لول 20)

درمنوی اصلی ثابت ، در قسمت فروشگاه، ایکون سبز رنگ سمت چپ پایین صفحه را انتخاب و با پشتیبان درارتباط باشید.

در منوی اصلی بازی ، روی تنظیمات کلیک کرده سپس گزینه زبان را انتخاب نمایید.

درمنوی اصلی ثابت، قسمت تنظیمات، صفحات مجازی را انتخاب و فوتبالیستارز را دنبال کنید.

درمنوی اصلی ثابت ، آیکون نامه را کلیک کرده و از اخبار با خبر شوید.